HOME | SLUŽBY | CENÍK | REFERENCE | KONTAKT

All rights reserved © abcRedakce.cz 2012

Service – Co vám nabízíme?


Příjemnější a zdravější pracovní prostředí. – Pobyt v uklizené a čisté místnosti bez nečistot, bez špíny, zápachu a nepořádku. Pobyt v čistém prostředí, které splňuje všechny požadavky pro naplňování moderní hygieny.


Jsme odborníky na odstraňování špíny a nečistoty


Zajistíme, abyste se na pracovišti nebo ve svém bytě cítili lépe. Zajistíme čištění interiéru i exteriéru vaší nemovitosti. Čištění podlahy, oken, nábytku i dalších částí vybavení. Rádi také zajistíme generální i běžný úklid. Co díky tomu získáte? Svěží, estetické, bezpečnější a zdravější pracovní prostředí.


Z čistých oken vaší kanceláře nebo vašeho bytu nebudou vidět šmouhy, z okenních rámů se nebude vířit prach. Místnosti se díky čistým okenním tabulím během dne lépe osvětlí přirozeným světlem. Uvidíte lépe na práci; vy, vaši blízcí i vaši zaměstnanci budete o něco méně unavení. Dostatek světla pronikající přes čistá okna, může dokonce snížit vaše náklady na elektrické osvětlení.


Čisté podlahy zvýší bezpečnost pohybu. Zdraví však ochrání i jinak. Setřená dlažba a linoleum bez špíny jsou zbaveny choroboplodných zárodků. Vyčištěný koberec nevíří prach. Důkladně čistíme i obtížně dostupná místa, špínu vymetáme či vysáváme i ze zapomenutých koutů místností. Zajišťujeme úklid místností i celých nemovitostí.


Odstraněním každé jednotlivé nečistoty a špíny i úklidem nepořádku se podílíme na tom, aby vaši zaměstnanci svou práci vykonávali radostněji, lépe, efektivněji a také déle ve zdraví. Kvalitu úklidu poznáte z čistoty detailu. Čistým a útulným prostředím se také podílíme na vaší dobré reprezentaci. Máme mnoho důvodů dělat pro vás svou práci kvalitně. Náš profesionální úklid pro vás může mít konkrétní a dlouhodobý přínos.


Proč jsme na úklid a údržbu vhodní právě my?


  1. Používáme moderní vybavení a prostředky, kterými jsme schopni zajistit požadovanou kvalitu se všemi nároky moderní doby.
  2. Máme zkušenosti. Disponujeme pracovníky s mnohaletými zkušenostmi z oblasti dodávání speciálních úklidových služeb. Všichni pracovníci jsou důkladně proškolováni a dohledováni.
  3. Dodávání služeb je průběžně konzultováno se zákazníkem. Provádíme jen ty služby, které jsou skutečně vyžadovány.
  4. Jsme diskrétní, nesdělujeme důvěrné informace našich klientů.


Další informace najdete v článku s Referencemi.


Chcete se na něco zeptat? Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás.