HOME | SLUŽBY | CENÍK | REFERENCE | KONTAKT

All rights reserved © abcRedakce.cz 2012

Kontakt


Máte zájem o naše úklidové služby nebo o údržbu nemovitosti? Bez obav nás kontaktujte telefonem nebo e-mailem. Rádi vám zodpovíme vaše otázky. Vyslechneme si vaše představy, požadavky a potřeby. Na základě získaných informací navrhneme konkrétní úklidové řešení.


Kontaktní údaje pro dotazy i objednávky


Mobil: +420 606 712 126

E-mail: service@EveryCleaningService.com


Every Cleaning Service (ECS)

je obchodní značka, kterou k realizaci svých služeb využívá


Markéta Hlavatá

IČO: 88007049

Na Podlesí 1455, 432 01 Kadaň

Česká republikaFyzická osoba podnikající dle platného živnostenského zákona, nezapsaná v obchodním rejstříku. Naše služby vykonáváme podle smluvních podmínek uvedených v textu obchodního zákoníku, případně rovněž v textu občanského zákoníku.


Naše úklidové služby a údržba nemovitostí (tj. např. údržba bytů, úklid kanceláří, firem apod.) a všechny další související technické, správní a úklidové činnosti vykonáváme na základě řádného Oprávnění k provozování volné živnosti, oborů Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti; Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí; Poskytování služeb pro rodinu a domácnost.


Klasifikace ekonomických činností podle CZ-NACE: Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur, Příprava staveniště, Poskytování ostatních osobních služeb jinde neuvedených.


Provozovatel je zapsán v Živnostenském rejstříku ID RZP: 3470027.

Č.j.: MUKK/34517/2011. Den vzniku oprávnění: 20. 7. 2011.